Partners

Utorok 19. 3. 2024

Welcome to our school

The quality of our school has been increasing steadily with good prospects for further growth in the professional as well as the personal profiles of our graduates.

Novinky

• Riaditeľstvo Základnej školy, Dlhá 43/35, Dlhé Klčovo oznamuje, že v zmysle Metodického usmernenia č. 15/2015-R z 31.10.2005 a odporúčania RÚVZ vo Vranove n/T prerušuje vyučovanie a vyhlasuje chrípkové prázdniny od 18. 03. 2024 do 22. 03. 2024. Nástup žiakov do školy je 25. 03. 2024 (pondelok)

• Pasovanie prvákov za čitateľov v obecnej knižnici.

Ďakujeme za krásny zážitok

• Dňa 6.3. sa konala školská burza.

Žiaci mali možnosť vyskúšať si pozíciu nielen nakupujúceho, ale aj predavajúceho.

V ponuke bolo množstvo hračiek a maličkostí.

Všetkým obchodníkom sa darilo.

Tovar sa rýchlo míňal :)

• A tento rok sme sa opäť roztancovali. Po roku je tu tanečná súťaž VALENTÍNSKE BAILANDO.

Súťažilo sa v dvoch kategóriách :

Sólo tanečníci

1.m.S Hruščáková,

2.m B. Višňovská a M. Višňovská , 3.m.N. Černegová , J Ihnát, J.Fuga,

Tanečné skupiny

1.m .J. Belej, T.Kotora, M.Figeľ ,

2.m. D.Ihnátová, M.Hudáková ,S.Šalatová, E.Semanová 4.r., M.Balombiň, D.Kačmár, R.Brosová, D. Ihnátová

3.m. M. Hudáková, J. Leščáková, S.Čižmariková, B. Višňovská, R.Šalatová., M.Mattová, N.Černegová, V.Vaskevičová.

• Fašiangy je čas, kedy sa všetci zabávajú,veselia a hodujú. Zábavu majú radi nielen dospelí, ale aj my deti,preto sme v spolupráci s MŠ usporiadali fašiangový karneval. Hosťom programu boli ,,Detičkovo", ktorí prispeli pekným programom pre deti.

Ďakujeme všetkým za krásne masky a príjemnú atmosféru .

• Žiaci 2. - 4. ročníka si vyskúšali svoje praktické zručnosti na hodinách výtvarnej výchovy a pracovného vyučovania. Vianočné ikebany, ktoré žiaci vytvorili boli naozaj krásne. Zapojili svoju fantáziu a dali tam aj kúsok svojho srdiečka.

Novinky

• Základná škola, Dlhá 43/35, Dlhé Klčovo